Kakla un dekoltē zonas ādas atjaunošana

sieviete ar atjaunotu ādas dekoltē

Kakla un dekoltē zonas āda ir īpaši maiga un jutīga – tauku slāņa šajā ķermeņa zonā praktiski nav. Kakla muskuļi mēdz būt mazāk noslogoti nekā citi, tāpēc tie zaudē tonusu un līdz ar to arī spēju noturēt ādu, kā arī jaunībā.

Aukstajā sezonā šādas nepilnības var viegli noslēpt ar noteiktu stilu blūžu, dažādu lakatu un lakatu palīdzību, bet vasarā, tikai pareizi kopjot dekoltē zonu, var paļauties uz daiļā dzimuma nevainojamu izskatu. .

Kakla un dekoltē zonas ādas izskata izmaiņu iemesli

Kakla un dekoltē zonas ādas izskata izmaiņām ir vairāki iemesli. Tie ir saistīti ar vecumu, vides ietekmi, neveselīgu uzturu un nepārdomātu kosmētiku, kā arī sliktiem ieradumiem.

Tas, ka sabalansēts uzturs labvēlīgi ietekmē ādu un nepilnvērtīgs uzturs izjauc šūnu vielmaiņu, mūsdienās ir labi zināms, taču daudzi aizmirst pasargāt savu izskatu no apkārtējās vides negatīvās ietekmes. Nelabvēlīgi faktori: piesārņots un pārāk sauss gaiss, pārmērīga ultravioleto staru iedarbība. Arī kosmētika, ko lietojam ādas attīrīšanai, var negatīvi ietekmēt tās izskatu. Piemēram, izmantojot agresīvus attīrošos un pīlingus skrubjus, tiek atšķaidīta jau tā jutīgā kakla un dekoltē zonas derma, izraisot tās izžūšanu un priekšlaicīgu novecošanos.

Daži ieradumi veicina ādas novecošanos kakla rajonā. Daži no viņiem, piemēram, guļ uz augsta spilvena vai atbalsta zodu ar dūri. Visos šajos gadījumos kakls atrodas neērtā, nedabiskā stāvoklī, kas noved pie ādas kroku veidošanās, kas galu galā pārvēršas grumbās.

Tomēr viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē kakla izskatu, ir vecums, kas, diemžēl, salīdzinājumā ar tradicionālajām metodēm var šķist gandrīz neefektīvs. Novecošanās process sākas pēc 25 gadu vecuma un izpaužas:

  • Zemādas tauku pārdale
  • Muskuļu vājums
  • Smaguma dēļ nokarena āda, krokas un grumbas, dubultzods
  • Mīksto audu elastības zudums.

Samazinoties kolagēna ražošanai dermas šūnās, tā zaudē elastību, uzturu un zaudē mitrumu. Šos procesus pastiprina tas, ka kakla un pakauša audos asins apgāde ir sliktāka nekā citās ķermeņa daļās. Tā rezultātā, pat ja seja ir kopta, kakls var izskatīties par 5-10 gadiem vecāks un atklāt patieso saimnieces vecumu un pat pievienot viņas dzīvei papildu gadus.

Kakla un dekoltē zonas ādas atjaunošanas metodes

Kakla ādas izskata uzlabošanas metodes, kas saistītas ar tās atjaunošanos, uzturu un mitrināšanu. Šīm procedūrām kosmetologi izvēlas vienu no saviem pacientiem piemērotajām metodēm vai kombinē tās savā starpā.