Lietošanas pieredze Algonika

Mana personīgā pieredze pēc maskas lietošanas ir Algonika

Čau visiem. Mans vārds ir Sofija, man ir 51 gads. Visu savu dzīvi, man patika sevi spogulī. Bet, diemžēl, gadi iet, jaunība aiziet, bet kopā ar viņu un dabas skaistumu. Un, ja agrāk, lai labi izskatās pietiekami bija vienkārši nomazgāties, tad tagad viss ir kļuvis grūtāk.

Kā es izmantoja masku Algonika

Sejas krāsa kļuva ne tik svaiga kā agrāk, āda ir kļuvusi sausa un vairāk naudas uz deguna parādījās kuperoze un, protams, grumbas man uzbruka. Visam šim man ir ļoti aktīva mīmika, tāpēc grumbas bija pietiekami. Jāsamierinās ar to, es negribēju, bet naudu uz dārgu salonu procedūrām, diemžēl, nav. Jā, un, ja godīgi, es baidos no jebkādām potēm.

Mana iepazīšanās ar Algonika

Reiz man acīs trāpījās atsauksmes. Sieviete rakstījusi kā sejas maska Algonika atgrieza to ādas jaunību. Saskaņā ar aprakstu, atjaunojoša jūras kolagēna maska no algināts bija tieši tas, kas jums tagad ir manas ādas. Ja vaislas viņa ir maiga tekstūra, un tas tiek uzklāts viegli, un jau 20 minūšu laikā patīkami atvēsina ādu. Es vienmēr baidījos šo masku, piedzīvoja, kā to uzņemt, bet izrādījās, ka tas notiek bez jebkādām problēmām.

Rezultāts pēc pieteikuma

Izmantošanas rezultāts Algonika

Āda pēc maskas ir pārvērtusies tieši acīs! Pievilktas sejas ovālu, kļuva skaidrāks. Izlīdzinās sīkās krunciņas, deguna-mutes grumbas kļuvušas mazāk pamanāmas, bet, pats galvenais, sejas tonis ir kļuvis tik līdzenu, ka man atkrita vajadzība lietot tonālo krēmu. Āda kļuvusi samtaina. Esmu ļoti apmierināta ar šo masku un vēl tāpēc, ka tās var izmantot pat zem maigo ādu ap acīm. Rezultātā aiziet vārnu kājas, pazūd maisiņi un zilumi.

Mani ieteikumi kā lietot masku, ja problemātiskai ādai

Mana meita daudz gadus moka dēļ viņa ādas problēmas: Bezgalīgas izsitumi, ādas apsārtumu, pinnes, plašas poras un taukains spīdums, kas nav tīrīt ne pūderi, ne arī ar speciāliem līdzekļiem. Mēs nolēmām izmēģināt un par to masku Algonika. Meita izgājusi visu kursu un arī palika ļoti apmierināta. Izsitumi samazinājās, kļuva gaišāka sastrēgumu plankumus no pinnes, ievērojami sašaurināt poras un āda pārstāj ražot taukus tādā daudzumā. Šis rezultāts viņai nebija pat pēc tīrīšanu salonā.