Lietošanas instrukcija Algonika

Algonika: lietošanas instrukcija

Atjaunojoša jūras kolagēna maska no algināts Algonika vienkāršs lietošanā, tāpēc kosmetologi Latvijas iesaka to lietošanai mājas apstākļos. Viens iepakojums paredzēts uz 3-4 izmantošanu. Uzklāt masku ir nepieciešams vienu vai divas reizes nedēļā. Rezultāts būs redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes. Bet, lai nostiprinātu rezultātu uz ilgu laiku, labāk darīt laikā, un izmantot masku visā 6-8 nedēļas. Turpmāk pietiekami, lai izmantotu to 2 reizes mēnesī. Sejas maska Algonika piemērots arī jutīgas ādas īpašniecēm.

Lietošanas indikācijas

Lietošanas instrukcija Algonika
 • priekšlaicīgu ādas novecošanos;
 • ādas sausumu un lobīšanos;
 • mīmiskās grumbas;
 • jums neapmierina pigmenta plankumi;
 • pinnes ir slimība.

Kā lietot

 1. Rūpīgi attīriet sejas ādu, kaklu un dekoltē zonas attīrīšana, noņemot no tās dekoratīvo kosmētiku, izmantojot jebkuru tīrīšanas līdzekļus.
 2. 1 tējkaroti pulvera sajauc ar ūdeni līdz bieza krējuma konsistenci un rūpīgi visu samaisīt. Tas jādara ātri, jo maska nožūst ātri.
 3. Sagatavoto maisījumu uzklājiet ar kosmētisko otu uz sejas, kakla un dekoltē zonas.
 4. Ieņemiet ērtu pozīciju un atpūtieties 20 minūtēm līdz pilnīgai izžūšanai maskas.
 5. Izmantojot kokvilnas disku apstrādājiet kontūru un kārtīgi (no apakšas uz augšu) noņemiet masku.
 6. Noslaucīt seju ar toniku un uzklājiet jūsu mitrinošs krēms.

Kontrindikācijas

Sastāvs Algonika pilnīgi dabīgs un hipoalerģisks. Retos gadījumos ir iespējama individuāla nepanesamība kādas atsevišķas sastāvdaļas. Tāpēc pirms lietošanas rūpīgi izpētiet sastāvu, un pārbaudiet, uzklājot nelielu daudzumu maskas uz rokas. Nedaudz uzgaidiet, ja nav notikušas nekādas reakcijas, tas nozīmē, ka droši varat sākt to izmantot.