Atsauksmes Algonika

 • Katrīna
  Man ļoti patīk rūpēties par savu sejas, tāpēc man ir daudz dažādu masku ir, bet Algonika pēc savas iedarbības man patīk vairāk par visiem. Neliels trūkums ir tas, ka to vajag pašai gatavot, bet tas prasa zināmu laiku. Maska labi attīra ādu un mitrina. Lieliski cīnās ar sīkām krunciņām.
  Algonika
 • Katrīna
  Jau sen biju dzirdējusi par maskām no aļģēm, mēģināju to salonos vairākas reizes, un pat nopirku pati no korejiešu kosmētika. Pamēģināju Algonika. Ko teikt, rezultāts ir labāks, nekā korejas un pēc efekta ir salīdzināms ar salons. Bet cena, protams, ir nesalīdzināmi lētāk sanāk!
  Algonika
 • Emīlija
  Jau pēc pirmās lietošanas sejas maskas Algonika es reāli redzēju, ka šis rīks strādā - sejas ovāls ir kļuvis skaidrāks, sīkās krunciņas kļūst mazāk izteiktas, aizgāja blāva sejas krāsa. Tālāk kļūst tikai labāk - pēc katras šādas kārtējo procedūras man viss bija patīkamāk skatīties uz sevi spogulī.
  Algonika
 • Sofija
  Veicu procedūras reizi nedēļā tikai 1 mēnesis, un jau varu teikt, ka rezultāts ir acīmredzams. Viss, kas tika solīts ražotājs maska veic. Un sašaurina poras, līdz ar to seja izskatās daudz labāk, arī āda ir gluda. Sejas krāsa ir atguvusies, aizgāja viduvējība, un nav tumšos lokus zem acīm.
  Algonika
 • Marta
  Sastāvdaļas ir dabīgas, ievērojami izlīdzina grumbas, uzklāšana ir vienkārša, pavārmāksla tikai dažas minūtes prasīja. Un rezultāts ir lielisks, sāka izskatīties daudz jaunāks. Uz visiem jautājumiem atbildēja vadītājs. Atsauksmes tikai pozitīvas, ļoti efektīva ir maska, rezervēt
  Algonika
Vērtējums Algonika
4.7
21